Yüz Şekline Göre İdeal Kaş Ölçüsü Nedir?

Yüz ifadeni belirleyen ve makyajını kusursuz göstermende sana yardımcı olan kaşlarını en doğru biçimde şekillendirmek senin elinde! İdeal kaş ölçüsü bulma yöntemi ile kaşlarının başlangıç, kavis ve bitiş noktalarını bulabilir; daha hoş ve belirgin kaşlara kolayca kavuşabilirsin. Senin için hazırladığımız videodan yardım alarak yüz şekline göre kaş ölçünü keşfet ve uygulamanı gerçekleştirerek ideal kaş şekline ulaş!

1. Çizgilerden Yardım Al

Hangi yüz tipine sahip olursan ol, ideal kaş ölçünü üç çizgi ile belirleyebilirsin. Burun kenarından dümdüz yukarı doğru çıkan çizgiyi, kaşın başlangıç noktası olarak belirleyebilirsin. Burun kenarından başlayıp göz bebeğinin dış köşesinden geçen çizgi ise kaşın kavis yeridir. Burun kenarından başlayıp gözün dış köşesine kadar giden çizgi ise kaşın bitiş noktasını belirler. Bu önemli ipuçları ile yüzüne uygun kaş stilini bulman hiç de zor değil.

2. Eyebrow Kit ile Kaşını Şekillendir

Gerekli ölçüleri aldıktan sonra kaşın; başlangıç, bitiş ve kavis noktasını belirleyerek Flormar Eyebrow Kit’in içinde bulunan wax ve pudra ile kaşlarına en doğru ve en kusursuz şekli verebilirsin.

Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER
  En Yeniler
  En Çok Satanlar
  En Düşük Fiyatlılar
  Filtreler
  Ürün
  VEYA
  ÜRÜN DETAYI
  YORUMLAR
  BU ÜRÜN
  DENEYENLER NE DİYOR?
  Diğer 0 yorumu incele
  Kuponlarım
  Adres Bilgilerim
  Yorum
  Başlangıç Tarihi
  Bitiş Tarihi
  Durum
  *SMS iptali için 3347 RET FLR yazarak mesaj gönderebilirsin.SMS ve e-posta tercihlerini değiştirmek istiyorsan 0850 333 0 319 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsin.
  SIRALAMA
  DİĞER
  Flormar ürünlerinde ara...
  KATEGORİLER
  Sepetim
  Ürün