ROLL’N GO LINER
Yuvarlak disk uçlu, kolay uygulama sağlayan siyah eyeliner.
44,99 TL24,99 TL
Favorilerime ekle
ROLL'N GO LINER
Disk şeklindeki ucuyla kusursuz çizgiler yaratırken suya dayanıklı formülüyle tüm gün kalıcı yeni Roll’n GO Liner’ı keşfedin! Aynı anda ince ve kalın çizgiler yaratmanızı sağlarken yoğun siyah görünüm sunan bu özel formül vazgeçilmeziniz olmaya aday!
ROLL’N GO LINER DIPLINER UYGULAMASI
Dipliner uygulamasının amacı ifadeyi belirginleştirirken aynı zamanda doğal görünümden de uzaklaşmamaktır. Roll’n Go Liner disk ucu ile ince dipliner görünümüne sahip olmanızı sağlar. Ürünü gözünüze uygularken üst kirpik dibinden başlayıp dik tutmaya dikkat ederek düz bir şekilde uygulayın.
ROLL’N GO LINER KUYRUKLU EYELINER UYGULAMASI
Kuyruklu eyeliner görünümüyle fark yaratın! Ürünü kullanmadan önce çalkalayın ve dik tutmaya dikkat edin. Kuyruğu belirlemek için kirpik hizanızdan kaş bitiminize doğru düz bir çizgi çekin. Bir üçgen oluşturacak şekilde gözün iç kısmına doğru da bir çizgi çekin ve bu üçgenin içini doldurun. Gözün iç kısmından dışa doğru ince bir çizgi çekerek bunu dış köşedeki üçgenle birleştirin.
VIDEOLAR
ŞULE KARAOK'UN ROLL'N GO DENEYİMİ
BELİZ ŞEN'İN ROLL'N GO DENEYİMİ
EZGİ KASAPOĞLU'NUN ROLL'N GO DENEYİMİ
En Yeniler
En Çok Satanlar
En Düşük Fiyatlılar
Filtreler
Ürün
VEYA
ÜRÜN DETAYI
YORUMLAR
BU ÜRÜN
DENEYENLER NE DİYOR?
Diğer 0 yorumu incele
Kuponlarım
Adres Bilgilerim
Yorum
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Durum
*SMS iptali için 3347 RET FLR yazarak mesaj gönderebilirsin.SMS ve e-posta tercihlerini değiştirmek istiyorsan 0850 333 0 319 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsin.
SIRALAMA
DİĞER
Flormar ürünlerinde ara...
KATEGORİLER
Sepetim
Ürün